Ing. Martin Matviak

Ing. Martin Matviak

Ing. Martin Matviak

Dohodnúť stretnutie

Dĺžka praxe:

13 rokov

Špecializácia:

Neživotné poistenie, úvery, životné poistenie, investovanie

Miesto, kde pôsobím:

Poprad, Košice
Hodnotenie:
5 / 5

Kde ma zastihnete:

Ikona domov Námestie Sv. Egídia 95
058 01 Poprad

Prečo to robím:

 

Finančnému sprostredkovaniu sa venujem, pretože ma táto práca baví a ku každému klientovi pristupujem úplne rovnako, ako keby som daný prípad riešil sám pre seba - profesionálne, s citom podať riešenie šité na mieru a s čo najväčším ušetrením peňazí

 

S čím vám môžem pomôcť:

 • Kontrola starých zmlúv
 • Poistenie auta a majetku
 • Sporenie a investovanie
 • Úvery a hypotéky
 • Životné poistenie

Referencie klientov

Tomáš .

S p. Matviakom spolupracujem dlhodobo. Vždy bol veľmi ústretový, nemá problém vysvetliť veci aj na viac krát. U nás úplná spokojnosť! Plne odporúčam. Robí to, čomu sa rozumie a robí to veľmi dobre.

Tatiana Želonka .

Maximálne profesionálny prístup makléra. Perfekné zhodnotenie našich individuálnych potrieb a požiadaviek. Snažil sa pre nás vyhovieť vo všetkom a prispôsobiť sa aj časovo. V budúcnosti by sme sa obrátili len na neho . Absolútne odporúčame !

Karol .

Pán Ing. Martin Matviak nám spotredkoval hypotekárny úver s veľmi výhodnými podmienakami, taktiež sa nám pravidelne statá o povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie pre vozidlá. Pán Ing. Martina Matviaka môžem vrelo odporúčať nakoľko jeho služby sú profesionálne.

Dominik Ogurčák .

Rýchla a operatívna komunikácia. Každoročné ušetrenie peňazí na poplatkoch.

Pavol Babiak .

Som veľmi spokojný s prístupom p. Matviaka, hlavne s jeho odborným i ľudským prístupom, ústretovosťou, rýchlosťou a korektnosťou. Pomohol nám s hypotekárnym úverom a stará sa nám o poistenie súkromných a firemných vozidiel. Bol som maximálne spokojný a vrelo odporúčam ďalej.

Peter Kaňuk .

Skúsenosti so službami poskytovanými p. Matviakom môžem len a len odporučiť. Promptnosť, spoľahlivosť a dotiahnutie jednotlivých úkonov do konca je to, čo nás presvedčilo s manželkou, že v rámci finančného poradenstva a služieb sme v najlepších rukách.... 😊

Mraz .

Pán Matviak pre našu rodinu zastrešuje úplne všetko od poistenia aut po poistenia bytov až po úvery. Vždy našiel to najvhodnejšie riešenie. Vrelo odporúčam všetkým.

Lucia Pirožeková .

S pánom Matviakom spolupracujeme snáď od začiatku našich vážnych životných rozhodnutí. Presvedčil nás od prvej chvíle o svojej profesionalite. Všetko vybavuje s ľahkosťou, ústretovosťou, pozitívnou náladou a najmä k spokojnosti klienta. Riešili sme spolu hypotéky, poistky, poistné plnenia atd., všetko prebehlo bez najmenších problémov. Manžel špeciálne oceňuje riešenie vecí online, bez nutnosti sa niekam dostaviť. Rozhodne budeme pokračovať v spolupráci aj naďalej.

Michal Fiľák .

p. Matviak pre našu rodinu sprostredkoval viacero finančných produktov. Ocenujem jeho proklientský prístup a vďaka jeho poradenstvu sme ušetrili nie malé finančné prostriedky. Maximálna spokojnosť, odporúčam každému...

Martin Hutnik .

Veľká spokojnosť pri komunikácii, vysvetlení a výbere toho najvhodnejšieho produktu podľa naších predstáv. Odporúčame, ak hľadáte profesionálny, ľudský prístup a kvalitu.

Marek. .

S pánom Ing.Matviakom ma zoznámil moj dlhoročný kamarát v ramci financii a poisťovníctva.Už dlhšiu dobu spolupracujeme spolu ohľadom PZP a životného poistenia a jeho znalosťi a rady su na 100% urovni.Z mojej strany ho môžem len vrelo odporučiť.

Igor Frič .

Z mojej strany maximálna spokojnosť. Pán Matviak je stále ochotný pomôcť a poradiť. Využil som jeho pomoc hlavne ohľadom PZP a poradil mi pri prepise vozidla. Môžem len odporúčať jeho služby.

Pridajte vlastné hodnotenie makléra

Koľko hviezdičiek si zaslúžim podľa Vás?

Čo získate vďaka spolupráci so mnou

 • Ing. Martin Matviak
  pripravím najlepšiu ponuku financovania a tiež alternatívne riešenie
 • Ing. Martin Matviak
  vyriešim poistenie nehnuteľnosti (povinná súčasť hypotéky)
 • Ing. Martin Matviak
  ušetrím čas spojený s obiehaním všetkých bánk
 • Ing. Martin Matviak
  všetky služby pod jednou strechou
 • Ing. Martin Matviak
  vyriešim zabezpečenie úveru životným poistením
 • Ing. Martin Matviak
  Najnižšie PZP, ponuka havarijného poistenie všetkých poisťovní, poistenie podnikateľov
 • Ing. Martin Matviak
  pomoc pri riešení poistných udalostí
 • Ing. Martin Matviak
  sporenie a investovanie pre vás a pre vaše deti

Osvedčenia a certifikáty:

 • Ing. Martin Matviak
  Kapitálový trh
  licencia
 • Ing. Martin Matviak
  Poistenie a zaistenie
  licencia
 • Ing. Martin Matviak
  Poskytovanie úverov
  licencia

Uzatvorte si poistenie online
alebo si nezávisle porovnajte aktuálne ponuky na trhu:

Dohodnite si stretnutie

Mám záujem o stretnutie, kontaktujte ma na nižšie uvedené tel. číslo resp. mail.